Dřevěná okna - prodej, montáž

volejte:       +420 605 029 585
adresa:       U Plynárny 85/17, 140 00 Praha 4 - Michle

dřevěná okna Praha

Dřevěná okna EURO OKNA jsou produktem, který dokáže spojit moderní eleganci s přírodou a 100% funkčností. Obvodové kování MACO zaručuje dokonalé uzavření dřevěného okna po celém jeho obvodu a jednoduchou manipulaci. Obvodové těsnění je z trvale pružných materiálů, aby bylo dosaženo co nejlepší izolace v případě uzavření okna. Na kritických místech ochraňují dřevěné okno elegantní hliníkové okapničky

Povrchová úprava profilu dřevěných oken je tří až čtyřvrstvá. Okna jsou impregnovaná bezbarvou impregnací na vodní bázi s velkou vsákavostí a vynikající ochrannou před zamodráním, dřevokaznými houbami a plísňovými nákazami. Dále je použit máčecí základ, jež určuje barevný odstín okna a u pórovitých dřevin (meranti, dub) také plnící základ. Závěrem se aplikuje vysoce kvalitní konečná úprava povrchu na vodní bázi.
Vynikající tepelná a zvuková izolace dřevěných oken, Jednoduchá obsluha jednou klikou (až 5 funkcí). Maximální snížení venkovního hluku, snadná údržba a dlouhá životnost tím vším se vyznačují dřevěná okna od Nás.

Plastová okna:

Okna jsou vyráběná za použití nejmodernějších technologií z vlastního 7-mi komorového profilového systému, z prvotřídních profilů energeto® 8000 renomovaného německého výrobce. Plastová okna nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Obsahují také některé prvky přesahující vlastnosti běžných oken vyrobených z 5-ti komorových profilů, jako je použití dvoukomorového svařeného těsnění zvyšujícího tepelnou a akustickou těsnost až o 50%. Ochrana proti vloupání je zabezpečena díky doplňkovému kování připevněnému do kovových výztuží. Díky široké paletě barevných odstínů lze plastovými okny splnit nejrůznější požadavky na barevné provedení oken od klasické bílé barvy až po mnoho druhů imitací dřevěného dekoru.

Hliníková a dřevohliníková okna:

Profilový systém hliníkových a dřevohliníkových oken se uplatňuje ve výrobě lehkých ochranných nebo dělících stěn, zimních zahrad, prostorových konstrukcí nebo oken a dveří. Tyto hliníkové konstrukce zajišťují vysoký uživatelský standard a bezchybný estetický dojem. Systém zaručuje díky své 3-komorové výstavbě profilu a šíři rámu velmi dobrou tepelnou i zvukovou izolaci.
Ve standardní výbavě je dodáváno vysoce kvalitní kování a zámky, zajišťující komfortní užívání a díky originální stříbrné barvě klik a pantů i ojedinělý vzhled. K povrchové úpravě profilu se používá anodování nebo lakování, což umožňuje široké škály barev RAL, rustikálních barev, barev imitujících vzhled dřeva nebo dokonce profily v dvoubarevném provedení.

PRODUKTY

  • okna ( dřevěná, plastová, dřevohliníková, hliníková )
  • dveře ( plastové, hliníkové - vchodové, vnitřní )
  • garážová vrata a pohony garážových vrat
  • žaluzie, sítě proti hmyzu, skla pro plastové dveře, dekory a barvy okenních profilů

Zakládáme si na spolehlivosti, kvalitě a profesionálnímu přístupu k zákazníkům.